Püramiid

Keldrimäe külalistemaja hoovis on püramiidikujuline kämping 2 inimesele, kus on olemas lisakoha võimalus.

Kämping on huvitav selle poolest, et ta on justnagu Egiptuse püramiidi vähendatud koopia, on ehitatud õigetes proportsioonides ja õigesti orienteeritud ilmakaarte järgi. Kuigi vanade egiptlase pärand, püramiidi saladus, on tänini lõpuni avastamata, väidetakse, et ta toimib võimsalt keha tasakaalustamisel. Eestis on teadlasi, kes on uurinud püramiidi ravivat mõju inimesele ja ise neid kasutanud. Oma uuringute tulemusel on nad väitnud, et püramiidi all viibimine korrastab inimese biovälja, vabastab halbadest energiatest, ka haiguseenergiatest, laeb inimesi kosmilise energiaga, suunab mõtteenergia positiivses suunas, tõstab seksuaalenergiat. Inimesed, kes sellest abi on saanud, arvavad, et tegu on järjekordse loodusimega ja püramiidiga tutvumine on üks lõpmata põnev ja salapärane kogemus.

Kellel on huvi selles veenduda, saab broneerida endale puhkuse meie püramiidis. Seniste turistide kogemused püramiidis ööbimisel on väga positiivsed.

Püramiid on mõõtmetes 6×6 m, varustatud katuseaknaga, WC ja dushiruumiga. Püramiid on soojustatud ja varustatud küttesüsteemiga, mis võimaldab seda kasutada aastaringselt.